Naujienos

Vyriausybės vadovė sveikina Slovakiją Konstitucijos dienos proga

Naujienos

Data

2022 09 01

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Slovakiją Konstitucijos dienos proga ir linki šalies žmonėms visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

„Džiaugiuosi mūsų tvirtais dvišaliais ryšiais ir glaudžia partneryste Europos Sąjungoje ir NATO. Neabejoju, kad nuolat tvirtėjantys draugiški Lietuvos ir Slovakijos Respublikos santykiai ir toliau atvers naujų galimybių abiem pusėms naudingam bendradarbiavimui.

Labai vertiname Slovakijos indėlį į NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Lietuvoje – tai itin reikšmingas solidarumo ženklas, stiprinantis mūsų regiono ir visos Europos saugumą.

Ukrainai ir toliau didvyriškai kovojant už savo laisvę ir pasaulinę saugumo tvarką, mūsų vienybė ir vieninga parama yra būtinos sąlygos, siekiant atlaikyti ir sustabdyti šią nepagrįstą Rusijos agresiją ir neleidžiant pasaulio bendruomenei priprasti prie karo liepsnų Europoje. Tikiu, kad dirbdami išvien ne tik padėsime įveikti blogį, su kuriuo šiandien susiduriame, bet ir sustiprinsime laisvės ir demokratijos vertybes“, – sakoma premjerės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt