Įmonių pardavimas

Parduodame naujas pilnai įsteigtas įmones UAB su 2500 EUR įstatiniu kapitalu. Taip pat galite rinktis įmonę su didesniu – 15 000 EUR ar 30 000 Eur įstatiniu kapitalu. Parduodamos naujos įmonės šiuo metu veiklos nevykdo, tačiau gali užsiimti visomis leistinomis veiklomis.Į įmonės kainą įskaičiuota: registracijos adresas Vilniuje, įskaitant nemokamą korespondencijos tvarkymo paslaugą, registravimo dokumentai, antspaudas, banko sąskaita ir kt.

FINITA siūlo specialias kainas ir sprendimus norintiems greitai įsigyti uždarąją akcinę bendrovę – UAB ir iškart pradėti vykdyti veiklą:

Nauja UAB (ne PVM mokėtoja) be buhalterinės apskaitos paslaugų – € 877*

Nauja UAB (PVM mokėtoja) be buhalterinės apskaitos paslaugų – € 1500 iki € 2300 + PVM*

monės pardavimo kainai pritaikome nuolaidas užsisakius FINITA buhalterinės apskaitos ar kitas paslaugas.

Įsigyti FINITA parduodamas įmones SAUGU – mes suteikiame patikimą garantiją, kad parduodama įmonė neturi skolųsutartinių ar garantinių įsipareigojimų, įmonės buhalterinė apskaita yra tvarkinga. Trumpai tariant, FINITA parduodamos įmonės yra “švarios” ir paruoštos darbui, nesvarbu ar tai nauja įmonė, ar “sena” įmonė su veiklos istorija.

Norėdami užsisakyti FINITA parduodamą naują UAB , įmonę su veiklos istorija arba gauti papildomą informaciją:

Užpildykite šią kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime

Rašykite el. paštu [email protected] (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)

Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic