Naujienos

Vyriausybės vadovė pasveikino pareigas eiti pradedantį Naujosios Zelandijos Ministrą Pirmininką

Naujienos

Data

2023 11 27

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino pareigas eiti pradedantį Naujosios Zelandijos Ministrą Pirmininką Christopherį Luxoną ir palinkėjo sėkmės jam bei jo vadovaujamai naujajai šalies Vyriausybei.

„Labai vertiname draugiškus Lietuvos ir Naujosios Zelandijos santykius, esu tikra, kad kaip bendramintės valstybės tęsime bendradarbiavimą mūsų dvišalių ryšių ir taisyklėmis grįstos tarptautinės tvarkos stiprinimo labui. Mūsų solidarumas ir artima partnerystė atremiant demokratijoms šiandien kylančius iššūkius dar niekada nebuvo tokie svarbūs kaip dabar“, – sakoma premjerės sveikinimo laiške naujajam šalies Ministrui Pirmininkui Ch. Luxonui.

Premjerė pabrėžė, jog Lietuva skiria ypatingą dėmesį ryšių stiprinimui su Naująja Zelandija ir bendramintėmis šalimis Indijos-Ramiojo vandenynų regione, ir pasidžiaugė augančiu politiniu ir ekonominiu bendradarbiavimu tarp šalių.

I. Šimonytė pažymėjo ir Vilniuje šįmet vykusį NATO viršūnių susitikimą, kuriame svarstyti ypač svarbūs regioniniam saugumui  klausimai, įskaitant ir Aljanso bendradarbiavimo su Indijos-Ramiojo vandenyno regiono partneriais stiprinimą.

Ministrė Pirmininkė palinkėjo Naujosios Zelandijos Ministrui Pirmininkui ir jo vadovaujamai Vyriausybei visokeriopos sėkmės darbuose.

Šaltinis: lrv.lt