Naujienos

Vyriausybės vadovė pasveikino Norvegiją Konstitucijos dienos proga

Naujienos

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Norvegiją Konstitucijos dienos proga ir palinkėjo šios šalies žmonėms klestėjimo.

Lietuvos ir Norvegijos draugystė labai tvirta, nes remiasi bendromis vertybėmis, grindžiama atsakomybe už laisvę, demokratiją ir taiką. Solidarumas ir glaudus bendradarbiavimas tampa dar svarbesni kovojant su iššūkiais, su kuriais šiandien susiduria demokratinės valstybės. Lietuva labai vertina Norvegijos indėlį prisidedant prie NATO pajėgų dislokavimo Baltijos šalyse, jis labai svarbus stiprinant saugumą mūsų regione ir kitur pasaulyje.

Tvirtai tikiu, kad draugiškus mūsų šalių santykius dar labiau sustiprins tolesnis bendradarbiavimas, kuriuo siekiama stiprinti demokratines vertybes ir taiką visame pasaulyje.

Sukrečiančios ir žiaurios Rusijos invazijos į Ukrainą akivaizdoje privalu išlaikyti vienybę ir tęsti paramą Ukrainai iki pat jos pergalės ir po jos. Lyderystė rodant solidarumą, tvirtą paramą Ukrainai ir jos žmonėms, kovojantiems už savo suverenitetą, teritorinį vientisumą ir Europos laisvę, yra labai vertinama ir branginama“, – sakoma premjerės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt