Naujienos

Vyriausybės vadovė pasveikino Daniją Konstitucijos dienos proga

Naujienos

Data

2023 06 05

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai  pasveikino Daniją Konstitucijos dienos proga.

„Noriu išreikšti padėką už draugiškus Lietuvos ir Danijos santykius bei puikų bendradarbiavimą ES ir NATO. Didžiuojuosi, kad šiandien mūsų valstybės išlieka ištikimos bendriems laisvės ir demokratijos idealams ir glaudžiai bendradarbiauja siekdamos kurti į ateitį orientuotą Europą bei tvarią taiką mūsų žemyne ir už jo ribų.

Danijos indėlis stiprinant NATO priešakines pajėgas Baltijos regione rodo tvirtą   įsipareigojimą ginti mūsų bendras vertybes. Tikiuosi, kad liepos mėnesį Vilniuje vyksiančiame NATO viršūnių susitikime bus priimti svarbūs sprendimai dėl NATO rytinio flango didesnio saugumo, Ukrainos ateities NATO ir investicijų į gynybą.

Neabejoju, kad mūsų valstybės ir toliau klestės ir sėkmingai bendradarbiaus. Tikiuosi, kad sutelkdamos pastangas į saugumą ir taiką, mūsų šalys ir toliau plės bendradarbiavimą, ypač verslo, švietimo ir kultūros srityse, taip pat skatins abiejų šalių žmonių ryšius“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime. 

Šaltinis: lrv.lt