Naujienos

Vyriausybės kanclerė ir Jungtinių Arabų Emyratų užsienio prekybos ministras aptarė konkrečius veiksmus ekonominio bendradarbiavimo stiprinimui

Naujienos

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė susitikime su Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) ministru užsienio prekybai Thani Al Zeyoudi aptarė konkrečius veiksmus, kurie galėtų vesti prie Lietuvos ir JAE investicinių projektų įgyvendinimo bei prekybos ir dvišalių ekonominių santykių stiprinimo.

Lietuva orientuojasi į pažangias ekonomikos sritis, kuriančias didelę grąžą visuomenei ir valstybei, tokias kaip gyvybės mokslai, lazerių pramonė, atsinaujinančios energetikos technologijos. Todėl tikime, kad tai gali būti pagrindu tvarioms, abipusiškai naudingoms partnerystėms, taip pat ir su Jungtiniais Arabų Emyratais, susitikime pabrėžė Vyriausybės kanclerė G. Balčytytė.

„World Governments Summit“ forume Dubajuje dalyvaujanti Vyriausybės kanclerė pažymėjo konferencijos svarbą diskusijoms globaliai svarbiais klausimais telkiant politikos, verslo ir mokslo lyderius iš viso pasaulio.

Vyriausybės kanclerė akcentavo, jog Lietuva mato reikšmingą partnerystės su JAE potencialą, abiem šalims skiriant didelį dėmesį skaitmeninei darbotvarkei ir pažangiai ekonomikai.

Vyriausybėms svarbu sukurti sąlygas intensyvesniems verslo kontaktams, todėl ypač reikšminga, jog nuo praėjusių metų pabaigos Dubajus pasiekiamas iš Vilniaus tiesioginiais reguliariais skrydžiais.

Prie tolesnės ekonominių santykių plėtros dar labiau prisidėtų Dubajaus prekybos rūmų biuro įsteigimas Vilniuje, sakė G. Balčytytė.

Kaip pridūrė Vyriausybės kanclerė, klestėjimas ir gerovė neįmanomi be saugumo ir stabilumo, todėl ypač svarbu visapusiškai saugoti taisyklėmis grįstą globalią tvarką.

Šaltinis: lrv.lt