Naujienos

Vyriausybės kanclerė aptarė Lietuvos ir JAE ryšius bei skaitmeninės darbotvarkės prioritetus su JAE Kabineto reikalų ministru

Naujienos

Darbo vizitą Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), tęsianti Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė antradienį susitiko su šalies Ministrų kabineto reikalų ministru Mohammad‘u Al Gergawi, su kuriuo aptarė dvišalius Lietuvos ir JAE ryšius ir skaitmeninės darbotvarkės prioritetus.

Vyriausybės kanclerė akcentavo, jog tebesama erdvės plėsti dvišalį Lietuvos ir JAE bendradarbiavimą, o abi valstybes jungia sutampantis požiūris į inovatyvių technologijų ir skaitmenizacijos reikšmę ne tik pavienėms valstybėms, bet ir globaliu mastu.

G. Balčytytė akcentavo, kad Lietuva turi kuo pasidalinti inovacijų ir aukštųjų technologijų srityje, ir išreiškė interesą stiprinti dvišalį bendradarbiavimą šiose srityse.

Vyriausybės kanclerė pabrėžė, jog dvišalio bendradarbiavimo stiprinimui labai svarbu turėti nuolatinius tiesioginius skrydžius tarp abiejų šalių.

„World Governments Summit“ renginyje dalyvaujanti Vyriausybės kanclerė pabrėžė taisyklėmis grįstos pasaulio tvarkos išsaugojimo ir stiprinimo svarbą.

Šaltinis: lrv.lt