Naujienos

Skelbiamas konkursas į Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) vadovo pareigas

Naujienos

Data

2023 10 02

Įvertinimas

Spalio 2 d. paskelbtas konkursas Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) vadovo(-ės) pareigoms eiti. Siūloma darbo sutartis penkerių metų kadencijai nuo 2024 m. sausio 1-osios.

„Pokyčiui valstybėje nepakanka tik gerais norais, subjektyviais vertinimais ar nuojautomis grįsto problemų sprendimo – tikriems iššūkiams įveikti reikalinga gili analizė, duomenys ir nuolatinė probleminių reiškinių ir Vyriausybės atsako veiksmingumo stebėsena. Be viso to esame pasmerkti klaidžioti tamsoje, uždarame pusiau taiklių sprendimų ir mūsų pačių klaidų taisymo rate. STRATA įkūnija šiuolaikinius įrodymais grįstos valdysenos principus ir kompetencijas, leidžiančius kurti kokybiškai kitokią, į geriausius rezultatus orientuotą viešosios politikos sprendimų kultūrą. Todėl neabejoju, kad naujojo institucijos vadovo(-ės) laukia ne tik itin prasmingas darbas valstybės labui, bet ir labai įdomus, auginantis profesinis iššūkis“, – sako Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

Vyriausybės strateginės analizės centras yra ekspertinė institucija, teikianti Vyriausybei ir ministerijoms nepriklausomą, tiriamąja veikla grįstą informaciją, reikalingą įrodymais pagrįstiems viešosios politikos sprendimams priimti.

Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki 2023 m. spalio 16 d. Su konkurso skelbimu galima susipažinti čia.

Išsamesnė informacija, siūlomos sąlygos ir reikalavimai kandidatams – informaciniame buklete.

Šaltinis: lrv.lt