Naujienos

Premjerė sveikina Lietuvos žmones Sąjūdžio dienos proga

Naujienos

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina visus Lietuvos žmones Sąjūdžio įkūrimo 36-ųjų metinių proga.

 „Kiekvieną birželį su pasididžiavimu prisimename Lietuvos nepriklausomybės kelio pradžią, vienybės, ryžto ir drąsos kupinas dienas. Sąjūdis sujungė visas laisvę mylinčias širdis, akimirksniu ištirpdė okupacijos metų įšalą, sugriovė melo užkardas ir subūrė žmones kurti savo valstybę.   

 Šis neįtikėtinai galingas pilietinis judėjimas paklojo tvirtus laisvės, demokratijos ir tiesos sakymo pamatus. Sąjūdžio siekių įkvėpti ir šiandien kuriame modernią Lietuvą, susitelkę dirbame vardan Tėvynės laisvės ir klestėjimo. Patys rašome šalies sėkmės istoriją.

 Brutali Rusijos agresiją prieš Ukrainos valstybę mums akivaizdžiai parodė ir priminė, kad laisvę ir nepriklausomybę turime ne tik branginti, bet ir ginti.

 Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikinu Sąjūdžio įkūrėjus, bendražygius, visus, kurie  sugrąžino  tikėjimą ir atsakomybę už nepriklausomos valstybės ateitį. Eikime Lietuvos kūrimo keliu susitelkę ir žinodami, kad Tėvynės stiprinimo darbai – kilni pareiga. Sveikinu visus laisvos Lietuvos žmones su Sąjūdžio diena!“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt