Naujienos

Premjerė sveikina Lietuvos žmones Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga 

Naujienos

Data

2023 03 11

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina visus šalies žmones Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.

„Jau ketvirtą dešimtmetį minime Nepriklausomybės atkūrimo dieną, švenčiame išsivadavimą iš okupacijos, demokratijos pergalę. Kovo 11-osios vienybės dvasia iki šiol lydi mus kuriant turtingą, modernią ir, svarbiausia, laisvą Lietuvą.

Laisvė yra pamatinė vertybė. Tai akivaizdžiai liudija narsi mūsų brolių ir seserų kova Ukrainoje, kur jau antrus metus  tebesitęsia žiauri Rusijos nusikaltėlių vykdoma agresija. Šis neįtikėtinai brutalus XXI amžiuje karas Europai ir visam pasauliui įrodo, jog nėra ir negali būti jokių raudonų linijų ginant taisyklėmis grįstą pasaulio tvarką. Tai priminimas, kad nepriklausomybę nuolatos reikia ginti ne vien skambiais žodžiais, bet ir konkrečiais darbais. 

Šiandien ukrainiečiai moka skaudžią kainą ir gina mūsų visų laisvę. Todėl turime padaryti daugiau, nei galime, kad pergalę iškovotume kuo greičiau, kad visam laikui palaidotume vienos sergančios šalies imperines užmačias.              

Mieli Lietuvos žmonės, nuoširdžiai sveikinu Jus Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tegul pakili šios šventės nuotaika vilnija po visą šalį, skleisdama vienybės ir pasitikėjimo valstybe dvasią. Sveikinu su meilės ir pasididžiavimo mūsų Tėvyne – laisva ir nepriklausoma Lietuva  – diena!“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt