Naujienos

Premjerė sveikina Lietuvos kariuomenės dienos proga

Naujienos

Data

2022 11 23

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina šalies karius, savanorius, visus krašto apsaugos rėmėjus Lietuvos kariuomenės dienos proga ir linki ypatingos  stiprybės sergint mūsų visų laisvę ir nepriklausomybę.

„Gyvename sudėtingu, nerimo ir grėsmių, kurias sukėlė Rusijos agresija, persmelktu laikotarpiu. Tai priminimas mums visiems, kad iškovotą laisvę reikia branginti, aktyviai ją saugoti ir būti visada pasirengus jos gynybai.

Šiandieninė Lietuvos kariuomenė – tvirtas valstybės saugumo garantas, patikima NATO partnerė. Moderni ginkluotė, profesionalus pasirengimas, o svarbiausia – kovinis ryžtas ir ištikimybė Tėvynei duotai priesaikai sukuria galingą ir nenugalimą jėgą.  

Nuoširdžiai sveikinu karius, savanorius ir visus krašto apsaugos rėmėjus Lietuvos kariuomenės dienos proga ir linkiu ypatingos stiprybės  saugant mūsų visų laisvę ir nepriklausomybę“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

1918 m. lapkričio 23 d. Ministras Pirmininkas Augustinas Voldemaras pasirašė įsakymą Nr. 1, kuriuo buvo įkurta Apsaugos Taryba ir įsakyta pradėti formuoti pirmąjį Lietuvos kariuomenės pulką.  

Šaltinis: lrv.lt