Naujienos

Premjerė sveikina Latviją Nepriklausomybės dienos proga

Naujienos

Data

2022 11 18

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Latvijos žmones Nepriklausomybės dienos proga ir linki gerovės bei klestėjimo.
 
„Latvijos nepriklausomybės šventė – įkvepiantis priminimas daugeliui pasaulio tautų, kiek daug gali pasiekti laisva ir demokratiška šalis.

Ši diena ypatinga ir Lietuvai, nes lietuviai ir latviai – broliškos tautos, artimi draugai ir sąjungininkai, kurių likimai taip glaudžiai susipynę. Neabejoju, kad ir toliau stiprinsime draugiškus santykius ir bendradarbiavimą ir kartu sėkmingai įveiksime šiandienos iššūkius.

Baltijos šalių patirtis ir vienybė labai svarbi kuriant taikią, klestinčią, stiprią ir agresorių šantažui nepasiduodančią Europą. Siekiant tvarios taikos mūsų žemyne, itin svarbu išlikti vieningiems remiant Ukrainą ir griežtinant sankcijas Rusijai ir Baltarusijai.

Tikiuosi, kad sutelkdamos pastangas į saugumą ir taiką, mūsų tautos ir toliau plės dvišalį bendradarbiavimą, ypač verslo, švietimo ir kultūros srityse, stiprins žmonių tarpusavio ryšius“, – sakoma premjerės sveikinimo laiške adresuotame Latvijos Vyriausybės vadovui Krišjaniui Kariniui.

Šaltinis: lrv.lt