Naujienos

Premjerė sveikina Graikiją Nepriklausomybės dienos proga

Naujienos

Data

2023 03 25

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Graikiją Nepriklausomybės dienos proga ir linki šaliai klestėjimo.

„Džiaugiuosi tvirtėjančia mūsų šalių draugyste, stiprėjančiais dvišaliais santykiais, puikiu bendradarbiavimu NATO ir Europos Sąjungoje. Labai svarbu, kad mes gerai suprantame tenkančią atsakomybę saugoti išorines ES sienas. Esu įsitikinusi, kad toliau stiprinant esamus ryšius, mūsų partnerystė ir bendradarbiavimas dar labiau tvirtės.

Jau antri metai Rusija vykdo nusikalstamą plataus masto invaziją į Ukrainą. Ukraina ir toliau didvyriškai gina savo laisvę fronto linijoje ir kartu padeda palaikyti pasaulinę saugumo tvarką. Ukraina gina pamatinius demokratijos principus, kurių šaknys siekia senovės Graikiją, būtent jie ir šiandien vienija mūsų žemyną. Mūsų vienybė ir bendros pastangos remiant Ukrainą labai svarbios, kad atlaikytume ir sustabdytume šią neišprovokuotą ir nemotyvuotą Rusijos agresiją. Tikiu, kad išlaikydami solidarumą, padėsime Ukrainai pasiekti pergalę prieš agresorių ir taip sustiprinsime laisvės ir demokratijos vertybes Europoje ir už jos ribų“, – sakome Vyriausybės vadovės sveikinime. 

Šaltinis: lrv.lt