Naujienos

Premjerė sveikina Europos žaidynėse Miunchene medalius iškovojusius Lietuvos sportininkus

Naujienos

Data

2022 08 21

Įvertinimas

ELTA nuotr.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos sportininkus, iškovojusius medalius sekmadienį pasibaigusiame Europos čempionate Miunchene, Vokietijoje.

„Neabejoju, kad atstovaujate Lietuvai su tokiu pat pasididžiavimu, kokį jaučiame mes, stebėdami jūsų meistriškumą ir ryžtą, šiomis savaitėmis vainikuotus medaliais. Nuoširdžiai sveikindama su šiais pasiekimais tikiuosi, kad tiek šis pasididžiavimo jausmas, tiek pergalės lydės jus ir ateityje“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Rugpjūčio 11-21 dienomis vykusiame čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo du aukso medalius: Mykolas Alekna pelnė auksą lengvosios atletikos disko metimo varžybose, o vienviečių kanojų 200 metrų varžybas laimėjo Henrikas Žustautas. Kartu su porininku Vadimu Korobovu H. Žustautas laimėjo sidabrą 200 m dviviečių kanojų rungtyje, Europos vicečempionu pratimų ant skersinio rungtyje tapo ir gimnastas Robertas Tvorogalas. Bronzos medaliais pasipuošė irkluotojai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis (vyrų porinės dvivietės valties plaukime), Artūras Seja ir Ignas Navakauskas (dviviečių baidarių 200 m nuotolyje), bei Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas (500 m dviviečių baidarių rungtyje).

Šaltinis: lrv.lt