Naujienos

Premjerė pasveikino Švediją Nacionalinės dienos proga

Naujienos

Data

2023 06 06

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Švediją Nacionalinės dienos proga.

„Lietuva labai vertina draugiškus Lietuvos ir Švedijos santykius bei puikų bendradarbiavimą ES. Didžiuojuosi, kad šiandien mūsų valstybės išlieka ištikimos bendriems laisvės ir demokratijos idealams ir glaudžiai bendradarbiauja siekdamos kurti į ateitį orientuotą Europą bei tvarią taiką mūsų žemyne ir visame pasaulyje.

Tikimės, kad liepos mėnesį Vilniuje vyksiančiame NATO viršūnių susitikime Švedija bus pasveikinta kaip visateisė Aljanso narė. Neabejoju svarbiu Švedijos vaidmeniu NATO stiprinant mūsų regiono saugumą ir atveriant naujas galimybes mūsų šalims glaudžiau bendradarbiauti saugumo ir gynybos srityse.

Esu įsitikinusi, kad vis stiprėjantys mūsų šalių draugiški ryšiai atvers naujų galimybių dar platesniam, abipusiai naudingam bendradarbiavimui ekonomikos srityje, taip pat mokslo, švietimo, kultūros ir kitose srityse.

Norėčiau pasveikinti Švediją su pasiekta didele pažanga pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai ypač sudėtingu metu ir palinkėti Jums sėkmingai užbaigti šį laikotarpį.

Neabejoju, kad ir toliau stiprinsime savo draugiškus santykius ir bendradarbiavimą, sėkmingai įveiksime šiandienos iššūkius ir drauge judėsime pirmyn“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime. 

Šaltinis: lrv.lt