Naujienos

Premjerė pasveikino programos „Kurk Lietuvai“ dalyvius dešimtmečio proga

Naujienos

Data

2022 09 06

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė dalyvavo „Kurk Lietuvai“ dešimtmečio renginyje, kuris vyko Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje.  
 
„Jau ne pirmi metai Lietuvoje populiariausiu žodžiu tapo „krizė“. Dabartinei Vyriausybei tekusių krizių skaičius, regis, pranoko visus rekordus. Tačiau visada yra erdvės kitam žodžiui iš „k“ raidės, kurį labiau mėgstu – „kūrybai“. Todėl man šiandien ypač malonu pasveikinti puikią iniciatyvą „Kurk Lietuvai“, kuriai jau dešimt metų“, – sakė premjerė.

I.Šimonytė pažymėjo, kad pradžioje buvo skeptiškų požiūrių, jog jauni žmonės, kurie išvažiuoja studijuoti, semtis patirties į užsienį, gali ir neatsiliepti į kvietimą kurti Lietuvą.   

„Ačiū Dievui, taip neįvyko  ir „Kurk Lietuvai“ dešimtmetis tik patvirtino, koks impulsas atsiranda, kai tarptautinė patirtis yra kūrybiškai panaudojama svarbioms problemoms spręsti.

Todėl nepaprastai džiaugiuosi Jūsų ryžtingu sprendimu ir noru dalytis savo žiniomis, tarptautine patirtimi bei kompetencija, taip pat prisidėti prie viešojo sektoriaus tobulinimo ir stipresnės Lietuvos kūrimo.

Labai puiki iniciatyvą yra ir „Moksleiviai – į Vyriausybę, asmeniškai įsitikinau, kad mokiniai domisi valstybės valdymu. Beje, jau yra buvusių moksleivių, kurie dalyvavo projekte ir, baigę mokslus,  dabar sėkmingai kuria Lietuvą.
 
Aš nuoširdžiai dėkoju buvusiems, esamiems ir būsimiems programos „Kurk Lietuvą“ dalyviams už žinias ir darbus. Linkiu visiems didžiausios sėkmės!“, – kalbėjo Vyriausybės vadovė.  

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė susipažino su konkrečiais programos „Kurk Lietuvai“ projektais ir išreiškė įsitikinimą, jog jų realizavimas prisidės prie tolimesnės sėkmingos šalies raidos.    

Šaltinis: lrv.lt