Naujienos

Premjerė pasveikino Norvegiją Konstitucijos dienos proga

Naujienos

Data

2023 05 17

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Norvegiją Konstitucijos dienos proga.

„Lietuva labai vertina mūsų šalių draugystę ir glaudų bendradarbiavimą. Norvegijos indėlis stiprinant NATO priešakines pajėgas Baltijos regione rodo tvirtą Jūsų šalies ir Aljanso įsipareigojimą ginti bendras vertybes.Tikiuosi, kad liepos mėnesį Vilniuje vyksiančiame NATO viršūnių susitikime bus priimti svarbūs sprendimai dėl NATO rytinio flango didesnio saugumo, Ukrainos ateities NATO ir investicijų į gynybą.

Didžiuojuosi galėdama pasakyti, kad šiandien mūsų abi tautos išlieka ištikimos bendriems laisvės ir demokratijos idealams, glaudžiai bendradarbiauja siekdamos kurti klestintį Šiaurės ir Baltijos šalių regioną, stiprią bei į ateitį orientuotą Europą bei tvarią taiką mūsų žemyne ir už jo ribų.

Tikiuosi, kad sutelkdamos pastangas į saugumą ir taiką, mūsų valstybės ir toliau plės dvišalius ryšius, ypač verslo, švietimo ir kultūros srityse, taip pat skatins abiejų šalių žmonių ryšius. Neabejoju, kad mūsų valstybės ir toliau klestės ir sėkmingai bendradarbiaus“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime. 

Šaltinis: lrv.lt