Naujienos

Premjerė pasveikino Nepriklausomybės dieną mininčią Armėniją

Naujienos

Data

2023 09 21

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė rugsėjo 21-ąją pasveikino Armėniją, mininčią šalies Nepriklausomybės dieną.

Vyriausybės vadovė išreiškė apgailestavimą, jog ši proga yra temdoma atsinaujinusio konflikto Kalnų Karabache ir Armėnija tebesusiduria su saugumo grėsmėmis, o stabilumas Pietų Kaukaze išlieka trapus.

„Patikinu Jus, kad Lietuva išlieka įsipareigojusi per demokratines reformas padėti sustiprinti Armėnijos atsparumą išorinėms ir vidinėms grėsmės bei toliau plėsti dvišalius kontaktus tarp mūsų valstybių ir žmonių, o taip pat – Armėnijos ryšius su Europos Sąjunga. Šiandien, kai Europa susiduria su augančiais iššūkiais savo saugumui, demokratijai ir kertinėms vertybėms, demokratijos turi vienytis glaudžiau nei bet kada anksčiau, remdamos viena kitą ir gindamos taisyklėmis grįsta pasaulio tvarką. Armėnijos vieta yra šioje demokratinėje bendruomenėje ir mes, kartu su partneriais ir sąjungininkais, nuoširdžiai linkime Armėnijai pasisekimo joje įsitvirtinant“, – sakoma Ministrės Pirmininkės laiške, adresuotame Armėnijos Ministrui Pirmininkui Nikolui Pašinianui.

Nepriklausomybės dienos proga Vyriausybės vadovė nuoširdžiai palinkėjo Armėnijai taikos ir klestėjimo, išreikšdama lūkestį taikiam konflikto regione sprendimui, užtikrinančiam nepriklausomos Armėnijos suverenitetą ir gerovę šalies žmonėms.

Šaltinis: lrv.lt