Naujienos

Premjerė pasveikino naująjį Sakartvelo Ministrą Pirmininką

Naujienos

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino naująjį Sakartvelo Ministrą Pirmininką Iraklį Kobachidzę ir palinkėjo jam bei jo vadovaujamai Vyriausybei sėkmės dirbant Sakartvelo ir jo žmonių labui.

„Lietuva ir toliau išliks tvirta Sakartvelo teritorinio integralumo ir suvereniteto rėmėja. Lietuvių ir kartvelų tautos žino jas jungiančią laisvės, nepriklausomybės ir suvereniteto kainą, tuo pačiu tai įpareigoja mus būti solidariais su Ukraina ir jos žmonėmis, kurie gina ne tik savo, bet ir mūsų visų, esančių Europoje, teritoriją ir suverenitetą, o taip pat – taisyklėmis grįstą tvarką, kuria remiasi ir kurią brangina demokratijos“, – sakoma premjerės I. Šimonytės sveikinime.

Kaip pažymi Vyriausybės vadovė, Europos Sąjungos sprendimas suteikti Sakartvelui kandidatės į ES statusą atliepia Sakartvelo žmonių, aiškiai pasirinkusių europietišką ir euroatlantinę ateitį savo šaliai, aspiracijas. Lietuvos Vyriausybė ir toliau tvirtai palaikys šiuos siekius ir bus pasirengusi dalintis Lietuvos reformų patirtimi, padedant priartinti Sakartvelą prie NATO ir ES.

Šaltinis: lrv.lt