Naujienos

Premjerė pasveikino Maroką nacionalinės šventės proga

Naujienos

Data

2023 07 30

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių nuoširdžiai pasveikino Maroką Karūnos dienos – nacionalinės šventės proga.

„Lietuva vertina partnerystę su Maroku ir tikisi toliau bendradarbiauti tiek dvišaliu, tiek ES lygiu įvairiais abiem šalims svarbiais klausimais. Ateinančiais metais toliau stiprinsime draugišką dialogą  ir sėkmingus ekonominius ryšius, ypač ieškant daugiau galimybių bendradarbiauti inovacijų ir aukštųjų technologijų sektoriuose, žemės ūkio ir maisto pramonės srityse. Norėčiau išreikšti paramą tvirtai ES ir Maroko partnerystei ir bendradarbiavimui ekonomikos energetikos, klimato kaitos, inovacijų, saugumo, migracijos, žmogaus teisių ir gero valdymo srityse.

Rusijai tęsiant žiaurų karą prieš Ukrainą, itin svarbu, kad visas demokratinis pasaulis išliktų vieningas ir labiau remtų Ukrainą. Taip pat privalome daryti spaudimą Rusijai, kad ši nutrauktų agresiją ir liautųsi šiame kare naudojusi grūdus ir alkį kaip manipuliacijos ginklus“, – teigiama Vyriausybės vadovės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt