Naujienos

Premjerė pasveikino Krišjanį Karinį vėl tapus Latvijos Vyriausybės vadovu

Naujienos

Data

2022 12 14

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Krišjanį Karinį pakyrimo į Latvijos Vyriausybės vadovo postą ir ministrų kabineto suformavimo proga bei palinkėjo sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų stiprinant Latvijos žmonių saugumą, klestėjimą ir gerovę.     
 
„Gerbiamas kolega, priimkite pačius nuoširdžiausius Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Lietuvos žmonių sveikinimus Jūsų paskyrimo Latvijos Respublikos Ministru Pirmininku ir naujos Latvijos Vyriausybės suformavimo proga.

Džiaugiuosi, kad turėsime galimybę tęsti turiningą, abipusiu supratimu ir tvirta partneryste grindžiamą bendradarbiavimą. Lietuvos ir Latvijos draugystė yra tvirta, nes remiasi bendromis vertybėmis ir bendra atsakomybe už stiprią Europą, siekiant tvarios taikos mūsų žemyne.

Šiandienos iššūkiai atskleidė mūsų tvirtą valią ir gebėjimą spręsti sudėtingas problemas, išliekant ištikimiems bendriems laisvės ir demokratijos idealams.

Neabejoju, kad bendromis pastangomis tęsime aktyvų Lietuvos ir Latvijos dialogą visais abiem šalims rūpimais klausimais ir plėtosime bendras iniciatyvas, naudingas mūsų šalims ir visam Baltijos regionui“, – sakoma premjerės sveikinime. 

Šaltinis: lrv.lt