Naujienos

Premjerė pasveikino Indijos Vyriausybės vadovą

Naujienos

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino perrinktą Indijos premjerą Shri Narendra Modi.

 „Džiaugiuosi, kad Indija yra Lietuvos partnerė daugelyje bendradarbiavimo sričių regione. Tvirtai tikiu, kad artimiausiais metais mūsų sėkmingi politiniai santykiai sąlygos dar dinamiškesnius prekybos ir investicijų mainus. Bendras mūsų tautų kultūrinis paveldas suteikia tvirtą pagrindą gilesniems kultūriniams mainams ir abipusiam supratimui, dar labiau stiprinančiam mūsų žmonių ryšius.

 Labai tikiuosi, kad mūsų bendros vertybės ir įsipareigojimas laisvei bei demokratijai, taip pat glaudesnis Europos Sąjungos ir Indijos dialogas suteiks papildomą akstiną mūsų bendradarbiavimui.

 Sudėtingos geopolitinės situacijos, būtina tvirtai laikytis demokratijos, taisyklėmis grindžiamos tarptautinės tvarkos ir pagrindinių laisvių principų. Įsipareigojimas užtikrinti taiką ir saugumą pasaulyje dar niekada nebuvo toks svarbus. Indijai, kaip didžiausiai pasaulyje demokratinei valstybei, tenka svarbus vaidmuo remiant ir palaikant taisyklėmis grindžiamą pasaulinę tvarką“, – savo sveikinime rašė Vyriausybės vadovė ir linkėjo Indijai ir jos žmonėms sėkmės, gerovės ir klestėjimo.

Šaltinis: lrv.lt