Naujienos

Premjerė pasveikino Estiją Nepriklausomybės dienos proga

Naujienos

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Estiją Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo šaliai klestėjimo.

„Kelias, kurį Estija nuėjo per nepriklausomybės metus, yra pasididžiavimo ir įkvėpimo šaltinis daugeliui tautų. Kaip moderni, klestinti ir į ateitį orientuota šalis, per pastaruosius tris dešimtmečius pasiekusi nepaprastos sėkmės, Estija turi kuo džiaugtis.

Šiandien Lietuva švenčia kartu su Estija. Mūsų bendra istorija ne kartą parodė, kad vienos tautos laisvė yra neatsiejama nuo kitos. Abi šalis vienija ypatingas emocinis ryšys tarp mūsų žmonių, taip pat tvirti draugystės ir partnerystės saitai.

Tai įkvepia ir primena, kiek daug šios tautos gali padaryti kartu, kad apsaugotų ir puoselėtų bendras vertybes, kuriomis didžiuojamės.

Mūsų solidarumas ir glaudus bendradarbiavimas dar niekada nebuvo tokie svarbūs kaip šiomis dienomis, kovojant su demokratiniam pasauliui iškilusiais iššūkiais“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt