Naujienos

Premjerė pasveikino Australiją Nacionalinės dienos proga

Naujienos

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Australiją Nacionalinės dienos proga.

„Labai vertinu draugiškus Lietuvos ir Australijos santykius. Esu tikra, kad mūsų bendramintės šalys toliau dirbs išvien stiprindamos dvišalius santykius ir taisyklėmis grindžiamą tarptautinę tvarką.

Šiuo metu visame pasaulyje regime tarpusavyje susijusius saugumo iššūkius, žalingus demokratinėms šalims. Ypač neramina besitęsianti Rusijos agresija prieš Ukrainą, nes ji turės didžiulį poveikį pasaulio tvarkai ateityje. Todėl svarbu, kad panašiai mąstančios šalys aktyviai bendradarbiautų remdamos Ukrainos kovą dėl pergalės, įskaitant didesnę karinę pagalbą.

Australijos parama Ukrainai labai vertinama Ukrainoje ir visose Europos šalyse. Lietuva teikia didelį prioritetą ryšių stiprinimui su Australija ir Indijos bei Ramiojo vandenynų regiono šalimis. Džiugu matyti, kad mūsų politinis ir ekonominis bendradarbiavimas bei žmonių tarpusavio ryšiai stiprėja. Tikiuosi ir toliau bendradarbiauti stiprinant mūsų šalių ryšius ir reikšmingą lietuvių ir australų bendruomenės vaidmenį mūsų partnerystės sėkmei“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt