Naujienos

Premjerė aptarė probleminius klausimus žemės ūkio sektoriuje ir galimus jų sprendimus su Lietuvos žemės ūkio taryba

Naujienos

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ketvirtadienį susitiko su Lietuvos žemės ūkio tarybos (LŽŪT) nariais, susitikime dar kartą patvirtintas Vyriausybės įsipareigojimas turimų įgaliojimų ribose spręsti Lietuvos ūkininkams aktualius probleminius klausimus sutartais terminais.

„Vyriausybė laikysis duoto žodžio ieškoti sprendimų tais iškeltais klausimais, kuriuos ji gali spręsti nacionalinėmis priemonėmis ar dialoge su Europos Komisija. Dalis jų, kaip kad derinimui su socialiniais partneriais jau pateiktas Akcizų įstatymo pakeitimo projektas, gali būti išspręsti jau Seimo pavasario sesijoje, dėl dalies kitų institucijos tęs darbą ir darbines diskusijas su ES institucijomis, ieškodamos geriausio įmanomo balanso tarp žemės ūkio sektoriaus interesų ir gamtosaugos tikslų“, – sakė Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė.

Susitikime taip pat diskutuoti kiti LŽŪT iškelti probleminiai klausimai Lietuvos žemės ūkio ir miškininkystės sektoriuose, aptarti galimi keliai ieškant sprendimų iki kito numatyto susitikimo su LŽŪT atstovais.

Išsamiau: Vyriausybės vykdomi ir numatyti darbai bei terminai žemės ūkio problemų sprendimams rasti. 

Išsamiau: Ministrė Pirmininkė pateikė atsakymus Žemės ūkio tarybai dėl pateiktų reikalavimų Vyriausybei. 

Šaltinis: lrv.lt