Naujienos

Ministrė Pirmininkė prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio talkos

Naujienos

Data

2023 04 29

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė šeštadienį dalyvavo Nacionaliniame miškasodyje – kasmetinėje Aplinkos ministerijos ir Valstybinių miškų urėdijos organizuojamoje miško sodinimo akcijoje.

„Nacionalinis miškasodis tapo gražia, buriančia ir prasminga tradicija, kurią, nuoširdžiai tikiuosi, ateityje galėsime vadinti ir ilgaamže, kaip kad šiandien šiuo žodžiu minime mūsų sengires, kuriomis didžiuojamės. Kviečiu šią tradiciją puoselėti ir toliau auginti, o taip pat dėkoju tiems, kurių kasdienis darbas yra rūpestis Lietuvos miškais“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Vyriausybės vadovė dalyvavo miškasodyje Trakų rajone, Paluknio seniūnijoje, čia prie akcijos taip pat prisijungė vidaus reikalų, aplinkos, kultūros bei socialinės apsaugos ir darbo ministrai.

Nacionalinis miškasodis kovo 29-ąją surengtas visuose 26 Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose. Šių metų iniciatyvos metu numatyta įveisti rekordinį skaičių naujų miškų – 800 hektarų, kuriuose bus pasodinta 2,8 mln. naujų medelių.

Šaltinis: lrv.lt