Naujienos

Ministrė Pirmininkė pasveikino prisiekusią Estijos Vyriausybę ir jai toliau vadovausiančią Ministrę Pirmininkę Kają Kallas

Naujienos

Data

2023 04 17

Įvertinimas

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino balandžio 17-ąją prisiekusią Estijos Vyriausybę, kuriai ir toliau vadovaus Ministrė Pirmininkė Kaja Kallas.

„Didžiuojuosi neblėstančia Lietuvos ir Estijos vienybe remiant Ukrainą ir priešinantis agresoriui, kuri yra pavyzdys, ką laisvos tautos gali pasiekti kartu, puoselėdamos ir stiprindamos laisvės vertybes. Kaip labai artimos draugės ir sąjungininkės, mūsų šalys išlieka atsidavusios demokratijos ir laisvės idealams bei glaudžiai bendradarbiauja, siekdamos klestinčio Baltijos regiono, stiprios ir pažangios Europos bei tvarios taikos mūsų žemyne ir kitapus jo. Tikiu, kad ir tolesnis mūsų bendras darbas šią partnerystę dar labiau sutvirtins“, – sakoma Ministrės Pirmininkės I. Šimonytės sveikinime.

Lietuvos Vyriausybės vadovė pažymėjo K. Kallas asmeninį indėlį į Lietuvos ir Estijos draugystę bei artimą šalių bendradarbiavimą ir palinkėjo Estijos Premjerei bei visam Ministrų kabinetui sklandaus darbo siekiant Estijos žmonių saugumo, gerovės ir šalies klestėjimo.

Šaltinis: lrv.lt