Naujienos

Ministrė Pirmininkė pasveikino JAV Nepriklausomybės dienos proga

Naujienos

Data

2022 07 04

Įvertinimas

Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino liepos 4-ąją Nepriklausomybės dieną švenčiančias Jungtines Amerikos Valstijas, linkėdama šalies žmonėms klestėjimo ir gerovės.

„Didžiuojamės, kad mūsų draugystė ir vis artimesni santykiai paremti bendromis vertybėmis. Jungtinės Amerikos Valstijos yra vienos artimiausių Lietuvos sąjungininkių ir strateginių partnerių. Šiandien mūsų valstybės ir jų žmonės kartu gina laisvę, demokratiją ir pagarbą žmogaus teisėms Lietuvos kaimynystėje ir toliau jos. Mes labai vertiname Jungtinių Valstijų lyderystę buriant demokratijas kovai prieš autoritarinius režimus ir teikiamą pagalbą Ukrainai. Kartu su Jungtinėmis Valstijomis esame tvirtai įsipareigoję remti Ukrainą iki jos galutinės pergalės prieš agresorių“, – sakoma premjerės I. Šimonytės sveikinime, adresuotame JAV viceprezidentei Kamalai Harris.

Ministrė Pirmininkė taip pat išreiškė padėką JAV už papildomas karines pajėgas Lietuvoje, pažymėdama jų įtaką Lietuvos, regiono ir transatlantinės bendruomenės saugumui.

Pasak premjerės, niekada neliks pamiršta ir JAV laikysena Lietuvos nepriklausomybės atžvilgiu SSRS okupacijos ir represijų metu.

„Galiu užtikrinti, jog Lietuvos Vyriausybė liks patikima partnere ir glaudžiai dirbs drauge su Jungtinėmis Valstijomis, siekiant bendrų tikslų abiejų tautų naudai“, – sakome Ministrės Pirmininkės sveikinime.

Šaltinis: lrv.lt