Naujienos

Darbiniame susitikime Vyriausybėje pristatyta Daugiafunkcio komplekso Vilniuje projekto įgyvendinimo eiga

Naujienos

Data

2023 02 10

Įvertinimas

Vasario 10 d. darbinio susitikimo Vyriausybėje metu, dalyvaujant Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei, švietimo, mokslo ir sporto viceministrui Linui Obcarskui, Vilniaus miesto savivaldybės bei projektą įgyvendinančių bendrovių atstovams, pristatytas Daugiafunkcio komplekso Vilniuje techninis projektas.

„Vyriausybė kaip viena šalių dalyvauja šio didelio projekto įgyvendinime, todėl buvo svarbu išgirsti aktualią informaciją apie projekto stadiją. Buvome informuoti, kad naujo objekto statybos darbai gali būti pradėti jau šį pavasarį. Tikimės, jog savivaldybei ir projekto vykdytojams pavyks užtikrinti projekto įgyvendinimą laiku“, – sakė Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė.

Susitikime informuota, jog Daugiafunkcio komplekso projektavimo darbai yra baigti ir jo statybos leidimo tikimasi šių metų kovo mėnesį.

Daugiafunkcio komplekso teritorijoje iškils nacionalinis stadionas, sporto centras, futbolo aikščių kompleksas, lengvosios atletikos stadionas ir apšilimo zona, taip pat – kultūros centras ir vaikų darželis.

Šaltinis: lrv.lt